Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Замовити дах на балкон у Львові

Порівняти товари (0)


Балкон з дахом 001
Балкон з дахом 002
Балкон з дахом 003
Балкон з дахом 004
Балкон з дахом 005
Балкон з дахом 006
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Засклення балконів. Дашок на балкон

На балконі верхніх поверхів багатоповерхівок часто за проектом відсутній дашок. Майстри компанії «Вікна Клас» виправлять це становище і зроблять надійну красиву покрівлю. Вона не тільки захистить балкон від впливу опадів, але і дасть можливість його засклити якісно і недорого.
У нас є власне виробництво, де виробляють каркас даху. Контроль якості відбувається на кожному етапі, завдяки чому ми гарантуємо високу міцність і надійність пропонованої продукції. Завдяки сучасним методам виготовлення і обробки, металеві кронштейни, які пропонує наша компанія, не піддаються корозії і служать довгі роки. Гарантуємо кращу ціну у Львові!

Замовити дашок на балкон Львів
Основною перевагою незалежного даху є те, що його можна встановити без скління балкона, а вже в подальшому засклити його. Виготовляють з металевого кутника 40 * 40 або з профілю 40 * 20, які кріпляться до стіни будинку. Потім зверху на них кріпиться (дошка 25 * 50), а зверху покрівельний матеріал (профнастил або ондулін). З цього моменту навіс готовий і його можна облагородити, підшити стелю закривши косинки. Наступним етапом є скління.

Замовити балкон з дахом Львів
Дах з незалежним від скління каркасом не з'єднується з опорою для скління, а замість цього просто кріпиться до стіни будинку, уникаючи навантаження на балкон.
При комплексному склінні балкона з дахом, ми можемо встановити дах з виносом балкона, а так само виконати будь-які роботи по його облаштуванню.
Так само ми виробляємо ще один полегшений тип даху на балкон з дерев'яних брусків. Цей тип економічніший і легший при монтажі. Але на такий дашок, необхідна додаткова опора, зазвичай, опорою виступає сама рама скління балкона.
Є ще проміжний варіант даху на балкон з опорою з металевих стійок. Каркас такого даху виготовляється з зварних кутників, а край спирається на парапети, за допомогою металевих стійок з профільної квадратної труби. Зазвичай такий тип даху на балкон встановлюється якщо виступ даху від фасаду будинку, має значні розміри.