Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Обшивка та утеплення балконів у Львові

Порівняти товари (0)


Обшивка балкону 001
Обшивка балкону 002
Обшивка балкону 003
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Зовнішня обробка балкона

про послугу
Будь то капітальний ремонт прилеглої до будинку конструкції починається з зовнішнього облаштування парапету. Компанія «Вікна Клас» здійснює зовнішню обробку балкона і лоджії з застосуванням сучасних будівельних матеріалів. Можливий варіант обробки балкона під ключ. Технологія передбачає використання різних способів зовнішньої обшивки:
сайдинг
Сайдинг - широко застосовується в якості обробки балкона і лоджії. Матеріал витримує будь-які погодні умови, має гарний зовнішній вигляд і високі технічні параметри. Технологія передбачає кілька видів обробки:
Металевий сайдинг - ефективно захищає будівлю від зовнішнього впливу. Облицювання не деформується і не змінює своїх властивостей під впливом різних температур. Металлосайдинг здатний імітувати обробку з інших оздоблювальних матеріалів, тому виграє в порівнянні з аналогічними виробами.
Пластиковий сайдинг - є найпоширенішим видом облицювальних панелей. Матеріал стійкий до впливу природних явищ, легкий у догляді і монтажі, міцний і довговічний, терміном експлуатації до 50 років. Пластикові панелі представлені у великому асортименті. Кожен може вибрати для себе підходящий варіант облицювання.

Зовнішня обробка, обшивка балкона у Львові
У стандартний набір сайдингу входять такі облицювальні елементи: стартова, віконна, сполучна, карнизна планки, кути.
Для сайдинга виконують такі види робіт:

 • Попередньо готують стіну: демонтують попередній матеріал, очищають від сміття, закладають щілини, обробляють антисептиком.
 • Монтують дерев'яний або металевий каркас - обрешітку.
 • На крайні балки натягують мотузку, яка служить орієнтиром для інших елементів конструкції.
 • Визначають місця кріплення кронштейнів.
 • Встановлюють утеплювач.
 • Монтують профілі на підвіси.
 • Встановлюють стартові планки.
 • За допомогою саморізів кріплять сайдинг від низу до верху.
 • Облицьовують дверні та віконні прорізи.
 • Закріплюють рядові панелі і фінішну планку.

Профільований лист
Профільований лист має високі технічні показники, схожі з металевим сайдингом. Матеріал виготовляють зі сталі на спеціальному обладнанні. В результаті такої технології метал набуває особливої ​​міцність і стійкість до негативних факторів, в тому числі до корозії. Облицювальні панелі мають кілька різновидів:
Профільний настил роблять на основі оцинкованого металу товщиною до 1,2 мм у формі правильної трапеції. Матеріал якісний, з ребристою поверхнею у вигляді хвиль або гофри. Він підходить не тільки для зовнішньої обробки балкона, але і для обладнання даху, якщо конструкція знаходиться на останньому поверсі.
Профлист має більш широку ребристу частину, ніж профнастил. Ребра жорсткості представлені у вигляді півкола або іншої геометричної фігури.
Металочерепиця відрізняється меншим розміром ребер, які імітують класичну покрівлю та можуть мати декоративні додаткові елементи.
Будь-який сучасний матеріал може бути покритий спеціальною кольоровою полімерною плівкою для збільшення технічних показників.
Обробку краще проводити до скління балкона або лоджії. Для монтажу профматеріала використовують два види каркаса з профільованих труб:
Пряма конструкція, яку встановлюють паралельно стіні будинку. Її обладнають утеплювачем і обшивають вагонкою.
Каркас з косим виносом попереду і з боків балкона або лоджії. Пристрій дозволяє розширити внутрішній простір, тому підходить для малогабаритних балконних конструкцій.
Пластикові панелі
Пластикові панелі або вагонка. Вініловий матеріал привертає міцністю, надійністю, зносостійкістю, різноманіттям текстури поверхні. Це недорогий і практичний варіант облаштування балкона, який здійснюється таким чином:

 • Демонтаж старого облицювального покриття.
 • Фіксація дерев'яного або металевого каркаса.
 • Утеплення зовнішньої поверхні балконних конструкції.
 • Пристрій вітро- і гідрозахисту будинку.
 • Монтаж пластикових панелей.

Зовнішня та внутрішня обшивки балконів та лоджій

Для того, щоб надати балкону естетичного вигляду ззовні та зсередини, а також зробити кращою тепло та шумоізоляцію балкону, лоджії, Компанія "Вікна клас" пропонує зовнішню та внутрішню обшивки.

Зовнішня обшивка - (15 у.о). за м²

Зовнішня обшивка надасть балкону завершеного вигляду. Наші співробітники обшивають балкон ззовні профнастилом різних кольорів, за вибором замовника. Профнастил - це оцинкований лист бляхи, хвилястої, або трапецевидної форми, пофарбованої кількома шарами фарби,

                  

Переваги профнастилу над іншими матеріалами:

- стійкий до атмосферних впливів (дощ, сніг, пилюка);

- не підається корозії і не потребує покриття лаком;

- стійкий до сонячного проміння, не втрачає привабливого вигляду;

- легко миється звичайними миючими засобами.

Вартість обшивки включає в себе: демонтаж зайвих матеріалів, прикріплення рейок при потребі, монтаж профнастилу, а також всі розхідні матеріали.

Внутрішня обшивка - (13 у.о). грн за м²

Для обшивки стін і стелі, ми використовуємо пластикову вагонку, яка стала найпоширенішим матеріалом для внутрішньої обшивки балкону, або лоджії. Пластикова вагонка дуже добре ліквідовує нерівності стін і являється хорошим звуко ізолятором. Завдяки великій гамі кольорів, є можливість втілення багатьох дизайнерських рішень.

                                                                                               

  

                                                                                         

Переваги пластикової вагонки, над іншими матеріалами:

- вологонепроникність;

- довговічність, пластик не піддається корозії, старінню;

- не потребує додатково покриття лаком;

- швидкий монтаж вагонки;

- пластикова вагонка дуже практична в догляді.

Вартість обшивки вагонкою включає в себе: демонтаж зайвих матеріалів, монтаж дерев'яних рейок, до яких прибивається вагонка та всі розхідні матеріали.