Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Замовити розсувні вікна на балкон у Львові

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 15 з 16 (Всього сторінок 2)

У розсувних вікон на балкон або лоджію з'явилися шанувальники, як тільки виробник виставив їх на ринку. Вони заслужили популярність за зовнішню привабливістю, високі характеристики і простоту експлуатації. Розсувні вікна не займають багато місця, тому на балконі завжди буде світло і візуально просторо.
Розсувні профілі: характеристики і порівняння
Різновиди за типом
На балконах встановлюють три види розсувних профілів: механізм-купе, висувний і вертикально-розсувних (англійська тип).
Механізм-купе (паралельно-розсувні, «слайдинг») - класичний варіант з вікнами, які можна відкрити уздовж прорізу по аналогії з шафою-купе. Зазвичай майстри виготовляють їх з алюмінію.
Систему відрізняють за компактністю та невисокою вартістю. Тому 99% жителів України встановлюють саме «купе». Але у цій конструкції є і недолік - недостатня шумоізоляція.

Розсувні вікна на балкон замовити у Львові
Розсувні балконні вікна з висувним механізмом (стандартні) працюють по аналогії з дверима в автобусах. Їх потрібно потягнути на себе і відсунути вбік. Це герметичний варіант з теплозахистом. Ще один плюс - є режим провітрювання.
Англійська конструкція розсувних вікон на балконі поки не знайшла популярності в Україні. Стулки піднімають і фіксують клямкою. Коли стулки рухають наверх, вони чіпляють один одного. Але через важку вагу конструкцію важко піднімати.
Такі вікна підходять для маленьких балконів і дозволяють поставити на підвіконня квіти. Англійська система не пропускає протяг. Але для цього доведеться щороку міняти гумки ущільнювачів.