Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Замовити пластикові вікна на балкон у Львові

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 13 з 13 (Всього сторінок 1)

Якщо Ви плануєте створити з балкона (лоджії) повноцінне тепле додаткове приміщення - установка пластикових вікон стане першим кроком для відтворення Вашого задуму.

На користь такого рішення говорять всі плюси вікон ПВХ - високий теплозахист, надійність, довговічність, зручність експлуатації при догляді за вікнами.
Наші майстри виконають будь-який вид скління лоджій і балконів. За допомогою установки металопластикових конструкцій в приміщенні можна створити максимальний комфорт. Тобто, температурні умови на балконі не відрізнятимуться від температури житлової кімнати. 

Вікна балкон Львів

Вікна на балкон типи скліня:

  • Холодне.

Таке скління ми проводимо на балконних блоках, де стіни, в тому числі і несучі, досить крихкі, а тому для них можливі лише мінімальні навантаження. За рахунок зсувних стулок алюмінієва конструкція займає небагато місця. Конструкції на лоджії стоять досить дешево. Просто перед їх установкою необхідно пам'ятати, що їх основна мета - захист від піску, пилу, вітру, дощу;

  • Напів Тепле.

Цей тип скління не захистить від зимових морозів, проте дозволить відчути себе комфортно в міжсезоння;

  • Тепле.

Таке скління балкона з багатокамерних вікон з товстим склопакетом і широким профілем. Для поліпшення енергозберігаючих показників фахівці Вікна Клас проводять обробку (утеплення) самого балкона. На вашому балконі завжди буде тепло. Ви зможете вирощувати тут розсаду, влаштувати зону відпочинку або навіть невеликий кабінет. У тому випадку, якщо у вас лоджія - майданчик, «втоплена» в фасад будівлі, то ви можете навіть організувати додаткову кімнату в своїй квартирі. Однак теплі балконні вікна дорожчі холодного скління. Крім того, товсті рами мають досить великою вагою і передбачають, як правило, тільки навстіж і відкидне відкривання створок (тобто займають більше місця). Однак остання проблема цілком вирішується. Ви можете замовити зміцнення парапету з виносом підвіконня на кілька сантиметрів за борт.