Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Засклити балкон. Скління балконів у Львові

Порівняти товари (0)


Балкон засклений 001
Балкон засклений 002
Балкон засклений 003
Балкон засклений 004
Балкон засклений 005
Балкон засклений 006
Балкон засклений 007
Балкон засклений 008
Балкон засклений 009
Балкон засклений 010
Балкон засклений 011
Балкон засклений 012
Балкон засклений 013
Балкон засклений 014
Балкон засклений 015
Показано 1 по 15 з 20 (Всього сторінок 2)

Засклення балконів та лоджій.

Компанія «Вікна Клас» здійснює комплекс робіт по склінню балконів сучасним надійним профілем ПВХ або алюмінієвим профілем. Звертаючись до нас, ви позбавляєте себе від всіх можливих клопот, отримуючи повністю готовий результат.

Засклити балкон Львів

Спробуйте порівняти, де і скільки коштує засклення балконів і лоджій, ціна у Львові в рівних компаніях може істотно відрізнятися. І щоб уникнути всіляких націнок, співпрацювати варто безпосередньо з виробником.

Якісно засклити балкон чи лоджію Львів

Тим, хто цікавиться склінням балкона, ми пропонуємо: виготовлення виробів на власному автоматизованому виробництві, вигідні ціни від виробника, «зимове» і «літнє» скління за сучасними технологіями, якісну європейську фурнітуру, додаткові опції (москітні сітки, протизламні механізми, механізми захисту для дітей і тварин), декоративне оздоблення або обробку з утепленням балконів і лоджій, професійну установку з гарантією 5 років. На цій сторінці Ви можете переглянути фото виконаних робіт з приблизними цінами.

Скління балкона в хрущовці

При маніпуляціях з балконом необхідно враховувати стан поручнів і несучих плит, які з часом могли втратити свої експлуатаційні якості. Технологія передбачає використання наступних варіантів скління:
Пластикові вікна з відкривним механізмом відкриття - часте рішення. Даний варіант передбачає тепле скління. Зважаючи на особливості будови хрущовок підбирають склопакети з малою кількістю камер.
Алюмінієвий профіль легкий, тому його практично використовувати в хрущовках для установки виносних конструкцій. Для невеликого балкона підходить розсувна система створок, що володіє властивістю економії простору приміщення.

Скління балкона в хрущовці Львів
Скління в хрущовках проводять двома способами:

  • а) Холодне. З алюмінієвого профілю забезпечує мінімальне навантаження на основну плиту і хороший захист приміщення від вуличних факторів. Взимку балкон не утеплений. Використовувати його в якості кімнати можна лише в літній період.
  • б) Тепле. Розраховане на те, щоб в будь-який час року приміщення було теплим. Це може бути окремий куточок або робочий кабінет. Головне для хрущовки - розрахувати масу такої конструкції.

Спосіб скління кожен вибирає для себе самостійно.
Скління можливо так само з монтажем даху. Роботи не викликають особливих складнощів, оскільки багато будинків не мають над конструкцією стандартного козирка, під профіль встановлюють спеціальну раму. Якщо балкон знаходиться на першому поверсі, як дах використовують верхню частину лоджії. Для останнього поверху ставлять металевий каркас відповідно під правильним кутом нахилу, інакше вікна не будуть відкриватися.
Технологія монтажних робіт балкона з виносом

  • При наявності відповідних технічних параметрів завдання, є можливість зробити виносний балкон. Для цього проводять такі роботи:
  • Видаляють попередню огорожу.
  • Встановлюють опорну металоконструкцію з виступом за межі балкона.
  • Монтують рами і підвіконня.
  • Здійснюють утеплення конструкції.
  • Здійснюють обробку з зовнішньої і внутрішньої сторони балкона.

Ціна на послуги скління балкона в хрущовці визначається індивідуально в залежності від кількості та обсягу робіт.