Відгуки

Відгуки про Вікна Клас

Марія-Майя Власова 24/08/2018

У цій фірмі ми встановлювали балкон. Приємно вражена професійним підходом до проведення консультацій, надання рекомендацій. Щира вдячність за роботу. З Днем Незалежності!!!


Ігор 16/02/2017

Почався ремонт - почались проблеми, довго шукав де і що купляти, зайшов до Вас вул. Личаківська 167, і не прогадав, придбав все (вікна, балкон з розширенням, двері вхідні і міжкімнатні і навіть кухню, шафу купе і дзеркало у ванну) в одному салоні - дуже зручно, якість і обслуговування - супер, молодці так тримати!


Оля 12/01/2017

Нещодавно звернулась до компанії повторно по вул. Хімічна 50, - все пояснили і розказали дуже докладно, замовила вхідні двері в квартиру, зробили по моєму дизайну, двері вписуються в інтерєр, а саме головне міцні, надійні, відчуваю себе в безпеці. Монтажники змонтували акуратно, непошкоджуючи ремонту, навіть вивезли старі двері. Першого разу я ставила вікна Salamander 5-камерні у квартиру - вже три роки не маю клопоту, Гарні, блискучі, протягів зимою немає. Плюс цілковите задоволення від спілкування. Дякую вам!


Назар 03/12/2016

Замовляв вікна Salamander на балкон, на пр. Червоної Калини 39, не виходячи з дому. Менеджер Ірина, надала по телефону дуже детальну і зрозумілу консультацію, домовились про знімання замірів, через дві години, замірник Олег приїхав вчасно. Замірявши розміри, зателефонував в офіс і в 

телефонному режимі зробили обрахунок балкону, дав замірнику аванс, він мені виписав товарний чек з печаткою. Йдуть на зустріч клієнту, надають гарну консультацію як можна зробити і які будуть результати. Монтаж вікон виконали через три дні в домовлений день дуже добре, я прийняв роботу підписав акт виконаних робіт, монтажники дали мені договір, а я доплатив їм залишкову суму. Роботою повністю задоволений.


Олександр 02/11/2016

Замовляв собі металопластикові двері без монтажа та без доставки, швидко зробили Я тільки приїхав та забрав. Якість супер. Рекомендую.