Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Замовити двері міжкімнатні еко шпон Італія у Львові

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

Насправді двері ніколи не складаються з Екошпона цілком - це лише зовнішній декор, одночасно виконує відразу кілька функцій. Матеріал високотехнологічний, з'явився нещодавно і вже встиг зарекомендувати себе. Двері екошпон від виробника з солідною репутацією на вигляд практично неможливо відрізнити від просто шпонованих - а ті, у свою чергу, імітують полотна з натурального масиву.
Ідея проста: запропонувати покупцям недорогі двері екошпон як альтернативу цільно дерев'яним. Їх успіх пояснюється сукупністю споживчих властивостей: такі полотна набагато легші – товста стіна та масивна коробка не потрібні; вони набагато дешевші за дерев'яні, якщо порівнювати вартість імітованих обробкою порід; зовнішня обробка захищає полотно від будь-яких пошкоджень та вологості.

Що це таке та як воно зроблено?
За технологією виробництва екошпон відноситься до різновиду багатошарових плівок типу CPL. Виходить він шляхом тривалого пресування з натуральних волокон деревини, але з штучним сполученням. Власне, тому назва вказує на походження. Матеріал дійсно екологічний, абсолютно нешкідливий для людей та домашніх тварин, доступний та практичний. Вироби з такою обробкою можна мити скільки завгодно - вони стійка до стирання. Тільки з агресивною хімією треба обережніше і нічим абразивним їх не чистити, тоді вони прослужать багато років без ремонту, збережуть первозданний вигляд.

Одна модель дверей екошпон Італія зберігає стабільне забарвлення аж до відтінку навіть у різних партіях - якщо не вистачило або сподобалося і захотілося взяти ще, завжди можна докупити. Асортименти значно ширші, ніж у натуральних дверей. Є моделі з модними 2D та 3D ефектами. Якісний екошпон на вигляд не відрізнить від масиву навіть фахівець - тільки на дотик. 
 

Двері міжкімнатні Еко Шпон Італія купити у Львові

Профіль екошпон Італія - полотно зазвичай збірне, каркас із євро бруса з наповнювачем, обтягнутий зовні плівкою. Цей виріб не перекоситься і не потріскається. І сам декор довго збереже колір навіть під яскравим освітленням. 
Базовий перелік переваг
Якщо візерунок, що імітує деревину, потенційного власника не цікавить - серед доступних варіантів декору є й інші: наприклад, користуються попитом двері білий екошпон. Дуже гігієнічна модель зручно стежити за чистотою. Позитивні якості полотен з такою обробкою загальновідомі багато років:

  • доступна ціна виробів найвищої якості;
  • велика стійкість до зносу та будь-яких пошкоджень;
  • довговічність самих виробів, та екошпону;
  • повна безпека: жодних шкідливих речовин не виділяють;
  • універсальність застосування: можна навіть у ванній ставити;
  • відкрити можна майже без зусиль, впорається навіть дитина.

На двері екошпон відгуки завжди хороші: вони подобаються власникам і в домашній обстановці, і в офісних інтер'єрах. Міжкімнатні двері з таким оздобленням беруть і до квартир, і до приватних будинків, а також для багатьох комерційних та громадських закладів, двері екошпон можна купити у фімі Вікна Клас у Львові з доставкою та монтажем.
 

Двері міжкімнатні Еко Шпон Італія розмір Ширина: 400, 600, 700, 800, 900 мм. Висота: 2000 мм.

І про недоліки дверей з екошпоном
Як часто буває, у разі недоліки теж є продовженням переваг. Наприклад, на відміну від масиву, екошпон перешкоджає повітрообміну (через штучний сполучник), тому кімнату з такими дверима доведеться частіше провітрювати або ставити кондиціонер. Зате тепло краще тримає, і протягів немає, хоча другий плюс залежить від точності виконання і наявності ущільнювачів, що для міжкімнатних дверей рідкість.
Але у разі пошкодження відреставрувати їх практично неможливо. А це може статися від сильного удару або прямого поштовху.
Конструкція каркасна та відносно легка, звукоізоляція таких дверей набагато гірша, ніж у полотна з натурального масиву. Але для міжкімнатних дверей це не завжди важливий показник, через товщину перегородок та внутрішніх стін: одними дверима шум не ізолюєш, тут потрібен комплекс заходів.