Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Замовити міжкімнатні пластикові двері у Львові

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 15 з 20 (Всього сторінок 2)

Вибираючи міжкімнатні двері, слід звертати увагу як на їх зовнішній вигляд, так і на функціональність. Завдяки ряду чудових якостей і високим експлуатаційним характеристикам великою популярністю останнім часом стали користуватися металопластикові міжкімнатні двері.
В уявленні багатьох з нас це звичайні двері з білого пластику з вставленим усередину склопакетом. Їх досить часто можна побачити в магазинах, лікарнях та офісах. Однак сьогодні асортимент металопластикових дверей давно не обмежується подібними моделями.
Після того, як був розроблений спосіб ламінування пластика, з'явилася можливість випускати дверні полотна різноманітних конструкцій і колірної гами. Крім того, ламінований пластик став більш стійким до впливу сонячних променів і чистячих засобів.

Замовити двері міжкімнатні металопластикові у Львові

Якщо в кімнатах, розділених дверима, різний стиль оформлення, існує можливість придбати двері, обидві сторони якої будуть виконані в різних відтінках. Найчастіше використовується ламінування «під дерево». Такі міжкімнатні двері встановлюють в спальнях, вітальнях, дитячих.
Різноманітність моделей міжкімнатних металопластикових дверей розширила можливість випуску тонованих або рельєфних склопакетів. Сьогодні, завдяки новим розробкам і технологіям металопластикові дверні конструкції є одними з найбільш затребуваних для оформлення інтер'єру і створення функціонального житла.
Міжкімнатні металопластикові конструкції, як і будь-які інші, можуть бути суцільними. У цьому випадку особливу увагу слід приділити текстурі і відтінку ламінованого покриття.