Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Замовити двері металеві в під'їзд у Львові

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 14 з 14 (Всього сторінок 1)

Вхідні двері в під'їзд - це різновид технічних дверей. Під'їзні двері повинні бути недорогими, практичними, міцними і зносостійкими, тому що щодня вони відчувають підвищене навантаження. До зовнішнього вигляду зазвичай пред'являються мінімальні вимоги.

Замовити вхідні двері металеві в під'їзд у Львові

Зовнішня обробка металевих під'їзних дверей
Для оформлення залізного полотна виробники застосовують різні матеріали, які відрізняються за ціною і технічними характеристиками.

  • Грунтова фарба - найбільш дешевий вид покриття, він широко використовується для фарбування технічних дверей. Недорогі металеві двері з обробкою грунтовкою захищені від корозії і іржі.
  • Полімерне напилення має хороші декоративні властивості. Воно зносостійке і антивандальне, тривалий час зберігає гарний зовнішній вигляд
  • Ламінат, МДФ і інші подібні матеріали застосовуються для обробки під'їзних дверей в житлових комплексах бізнес- і еліт-класу з закритою територією, консьєржем і т.д.

Найчастіше під'їзні двері не мають наповнювача. При бажанні можна замовити моделі з гарною теплоізоляцією. Для заповнення порожнини стулки застосовується пінопласт, синтепон, мінеральна вата та інші матеріали. Двері можуть бути виготовлена ​​з терморозривом для кращого збереження тепла в приміщенні.