Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Замовити вхідні двері "Віп плюс" у Львові

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 15 з 24 (Всього сторінок 2)

Вхідні двері "Віп плюс" дуже хороші за рівнем захищеності і технічним оснащенням. Звертає на себе увагу обробка, а також оригінальні форми, наявність художніх елементів. Ці двері ефектно виглядають в житлових будинках, заміських котеджах, як вхідної групи ресторану, бізнес-центру або офісу. Найчастіше моделі виготовляються за індивідуальними розмірами, відповідно до виробленими вимірами отвору.

Конструкція вхідних дверей Віп плюс
Металеві двері Віп плюс виконані з листів холоднокатаної сталі, навареної на міцний, посилений каркас. Між обшивкою встановлений наповнювач, що виключає витік тепла з приміщення. Замки і протизламні механізми запобігають спробі зловмисників проникнути всередину будівлі. До особливостей відносяться:

Двері вхідні в квартиру та в будинок Віп плюс

Надійних замків сувальдного і циліндрового типу, здатний витримати спроба розтину спеціальним інструментом протягом тривалого часу.
Встановлений міцний короб, здатний витримати виріб великої маси.
Якісне утеплення, особливо при використанні конструкції з терморозривом.
Наявність декоративних вставок зі скла, вітражів і дзеркальних елементів.
Використання кованих деталей і дорогих матеріалів для обробки виробів.
Високий рівень виконання, презентабельний зовнішній вигляд, надійність і довговічність.

Придбання вхідних дверей Віп плюс можуть дозволити собі всі клієнти, які намагаються надати своєму житлу ексклюзивний зовнішній вигляд укупі з відмінними технічними характеристиками. Захищеність таких конструкцій також не викликає нарікань, що пояснюється наявністю складних замків, протівовзломних пристроїв.