Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Замовити вхідні пластикові двері у Львові

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 15 з 20 (Всього сторінок 2)

Вхідні металопластикові двері призначені не тільки для виробничих приміщень, також це популярний варіант для приватного будинку. Спосіб з'єднання сталі і міцного пластику винайшли не так давно. Популярність виражається у відносно бюджетній вартості, міцності, довговічності та широкому асортименті різновидів моделей дверей. Їх виробляють суцільним полотном або зі скляними вставками. Деякі виробники застосовують цю комбінацію матеріалів для створення міжкімнатних дверних конструкцій. Тепер практично кожен балкон і офісне приміщення обладнані такими виробами.
Дверне полотно відрізняється не тільки по дизайну і призначенням, але також профілем, технологією армування, застосуванням різномастої фурнітури, товщиною, шириною, висотою і кольоровою гамою. Іноді двері декоруються дерев'яними, хромованими або різьбленими вставками. Основне призначення конструкції з металопластику: установка на вхід, між приміщеннями, на балкон. Розгляд кожного елемента окремо дозволить зрозуміти загальну конструкцію дверей.

Двері вхідні металопластикові купити у Львові
Основний елемент - це корпус або рама дверей. Великі підприємства винаходять власну технологію виробництва, але частіше за все внутрішня частина конструкції складається з п'ятикамерного профілю. Для того, щоб зробити елемент більш міцним, він армується. Цей показник - стандарт для вхідних дверей, для міжкімнатних і балконних полотен дозволено створювати профіль з трьох камер. Навіть така полегшена конструкція має підвищену звукоізоляцію, не пропускає холод.
Надійності додають литі петлі, запірні механізми, які можуть утримувати вагу вдвічі більшу ніж полотно протягом десятиліть.
Внутрішній простір заповнюється не тільки арматурою. Додатково туди вкладаються прокладки, що забезпечують шумо, паро і теплоізоляцію. Матеріали прокладаються між тонкими сталевими листами, комбінуючи з утеплювачем. Ці характеристики відносяться до тих дверей, які встановлюються на вхід.