Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Замовити металопластикові розсувні двері у Львові

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Класичні вхідні двері поступаються по функціональності розсувним конструкціям. І для цього є цілий ряд причин. Автоматичні вхідні двері встановлюються з кількох міркувань:

  • необхідність в забезпеченні широкого проходу;
  • економія вільного простору, необхідного для відкривання стулки конструкції;
  • привабливе оформлення внутрішньої частини будівлі і фасаду з мінімальним числом перемичок з профілю.

При цьому довговічність, надійність і зручність експлуатації досягається за рахунок застосування сучасної фурнітури. До таких елементів відносяться петлі, замикаючі механізми, дверні ручки, пороги і інші деталі.
Дверне полотно подібного пристрою - це стандартний склопакет, поміщений в профільовану раму. Вона, як і сам короб, проводиться з наступних матеріалів:

  • алюмінієві профілі;
  • ПВХ;
  • склокомпозит.

Випускаються і спеціальні моделі, що складаються з симбіозу всіх згаданих видів сировини. Для виготовлення склопакетів використовуються високоміцні матеріали з хорошою енергозберігаючою характеристикою. Це забезпечує належний рівень теплоізоляції. Робочий механізм конструкції включає в себе направляючі рейки, роликові катки і стопор з обмежувачем.

Замовити розсувні вхідні металопластикові двері у Львові
Всі хочуть створити у себе вдома цікавий і незвичайний інтер'єр. Це відноситься не тільки до внутрішнього оздоблення квартири або будинку, але і до балконів. Люди поступово відходять від стереотипу, що балкон створений для складування на ньому старих речей. Правильний дизайн може перетворити невелику площу в затишне місце, а завдяки вмілому оформленому входу він буде виглядати стильно і незвично і з боку кімнати. Для оформлення виходу на балкон традиційно використовуються балконні блоки з орними дверима. Це зручно у використанні і виглядає акуратно, але з точки зору дизайну - простовато і частково «вчорашній день». Більш сучасно, цікаво і зручно виглядають розсувні (портальні) двері, які набувають популярності. Системи є найкращим варіантом оформлення виходу на лоджію, терасу, поділу простору між кімнатами. На відміну від інших дверних конструкцій вони забезпечують максимум природного світла і не займають корисну площу. У нас можна купити розсувні пластикові двері з вибором підйомно-зсувного або паралельно-зсувного типу конструкції. Застосування розсувних дверей більш широке, ніж може здатися. Сьогодні їх використовують не тільки в стандартних квартирах під вихід на балкон, але і для панорамного скління терас заміських будинків. У закритому стані вони захищають від опадів, холодного повітря і пилу, а в відкритому - створюють відчуття нескінченного простору. Розсувні двері на замовлення можуть використовуватися для зонування приміщення без перепланування.