Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Замовити пластикові вікна у Львові

Уточнити пошук

Фабрика Вікна Клас - виробник вікон з ПВХ, алюмінію і комбінованих матеріалів. Ми знаємо, що в основі співпраці із замовниками повинні бути щирі людські відносини. І прагнемо зробити все, щоб ці відносини народжували тільки найсвітліші емоції. Всі компанії говорять про продукт, але майже ніхто не згадує сервіс, який, не менш важливий. Ми прагнемо разом з вікнами принести в Ваш будинок атмосферу затишку і тепла, дати відчуття впевненості, виправдати і передбачити очікування. Фабрика Вікна Клас не припиняє спілкуватися з Вами після закінчення робіт, адже при експлуатації вікна схильні до великих навантажень, перепадів температур. Ми створили потужну сервісну службу, майстри якої безкоштовно за бажанням клієнта приїжджають, щоб перевірити якість установки вікон і реагують по першому дзвінку, щоб виправити будь-який недолік. Якість своєї роботи ми оцінюємо по самих об'єктивним критерієм - Вашою оцінкою. Ми опитуємо 99% замовників: на сьогоднішній день наш рейтинг становить 4,4 бала і постійно зростає.

Ми пропонуємо чотирикамерні і п’ятикамерні вікна пластикові фірм (Salamander, Brugmann, Aluplast, Wintech, Green Trend), які неодмінно додадуть комфорту до Вашого дому, зробивши його затишним і приємним місцем для проживання.

Вікна та двері металопластикові Львів Німецька якість. Вікна Клас

Ви знайдете серед нашого асортименту й одинарні, і подвійні глухі вікна, і потрійні вікна з однією чи двома відкриваючими сторонами, а також одинарні і подвійні вікна зі звичним відкриванням і з відкриванням-нахилом – словом, вікна для будь-яких Ваших потреб. І якщо Вам необхідно встановити балконні двері, тоді теж звертайтесь до компанії «Вікна Клас», бо в нас матимете змогу підібрати собі як п’ятикамерний балконний блок або лоджію з двома робочими створами, так і балконні двері з простим відкриванням чи з відкриванням-нахилом. Ми надамо Вам послуги швидко і професійно та подбаємо за надійне встановлення вікон у Вашій домівці. Адже вікна пластикові в кожній хаті відкривають господарям панораму на навколишній світ, а тому важливо, аби Ваш погляд у далечінь прямував крізь якісно виконане вікно!

Вікна металопластикові Львів Вікна Клас

Металопластикові вікна - це вікна, зроблені з полівінілхлориду (ПВХ), хімічно інертної речовини, придатного до п'ятикратної переробки. До складу ПВХ-профілю входять різні добавки, що визначають стійкість до ультрафіолетових променів, зміні температури навколишнього середовища, атмосферних опадів. Таким чином, металопластикові вікна - це екологічно чистий продукт. Безперечно, дерев'яні вікна красиві і романтичні. Їх треба фарбувати, крім того, вони схильні до гниття і мають слабку пожежостійкість. До того ж металопластикові вікна не по зубам жодним комахам, які так люблять ласувати дерев'яними віконними рамами.