Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Пластикові розсувні вікна

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ РОЗСУВНІ ВІКНА ПВХ З ВСТАНОВЛЕННЯМ
Наша компанія має величезний досвід в реалізації проектів різної складності. Закуповуючи матеріали для виробництва, ми уклали з постачальниками вигідні контракти і знизили собівартість наших конструкцій. Це дає можливість клієнтам придбати розсувні вікна у Львові з встановленням за низькими цінами. Крім економії простору, конструкції мають ряд інших переваг.

Перерахуємо деякі з них:

  • розсувні вікна ПВХ дешевші класичних моделей і доступні найширшим верствам населення;
  • ефективне використання підвіконня, тепер на ньому можна розміщувати різноманітні предмети, не думаючи, що їх доведеться прибирати;
  • системи вкрай прості в експлуатації і не вимагають особливого догляду, причому термін їх служби складає кілька десятиліть;
  • можуть бути встановлені на балконах і віконних коробках практично будь-якої форми і розміру.

Установка розсувних вікон ПВХ має деякі особливості, і ми не рекомендуємо займатися цим самостійно. Щоб заощадити час слід замовити монтаж конструкції у нас. Робочі компанії мають достатній досвід, щоб за мінімальні терміни якісно провести установку виробу. Крім того, в цьому випадку ви отримаєте річну гарантію на надані послуги.

Пластикові розсувні вікна Львів

ЦІНА НА РОЗСУВНІ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА
Вартість виробів формується на основі тих же параметрів, що і у класичних конструкцій. Ціна на розсувні вікна залежить від розмірів виробу, типу профілю, використовуваної фурнітури. Також вартість змінюється в залежності від механізму руху створок. Розрізняються наступні їх види - паралельно що розсуваються, що рухаються вертикально. Не вдаючись в подробиці, відзначимо, що ми їх пропонуємо з максимальною вигодою для клієнта.

Розсувні вікна мають два варіанти скління - холодне і тепле. У разі якщо вам потрібно утеплити балкон або лоджію, ці конструкції не призначені для використання в зимовий час, досить замовити енергозберігаючі вікна. 
Перший варіант дешевший і забезпечує прийнятну шумоізоляцію. 
Другий варіант дорожчий і передбачає багатокамерний склопакет.
Ми гарантуємо високу якість послуг і конструкцій - звертайтеся!