Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Замовити пластикові розсувні двері у Львові

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)

Види пластикових розсувних дверей.
Залежно від місця, де конструкція буде встановлена, розсувні пластикові двері поділяються на вхідні та міжкімнатні. Види цих дверей відрізняються по функціональності, надійності, вартості.
До першої категорії відносять вироби, що витримують більше навантаження. Особливості конструкції вхідних моделей дозволяють уникнути відкривання під дією вітру, тріщин після потрапляння на скло гілок або граду. Система має звукоізоляційні властивості і герметичністю, тому холод не проникне в будинок навіть взимку. До категорії вхідних систем можна віднести балконні складні конструкції, вуличні магазинні двері. До другої групи входять розсувні двері ПВХ, що розділяють квартиру на зони. Міжкімнатні вироби встановлюють у вітальні, на кухні, в їдальні. Важливий зовнішній вигляд, тому виробники прагнуть зробити стулки естетично привабливими.

Пластикові розсувні двері Львів
Розрізняються дверцята і за розміром. Коли отвір в стіні великий, використовують посилення з алюмінію, розсувні алюмінієві двері не врятують від шуму або холоду в квартирі, проте витримують більше навантаження і підходять для тераси. Ще одним різновидом складних конструкцій є посилені комбіновані моделі. Вони поєднують в собі властивості пластикових і металевих виробів.
Різноманітність модифікацій системи дозволяє вибрати найбільш підходящу модель. Паралельно-розсувні пластикові двері для веранди є хорошою альтернативою класичному полотну. Таку систему встановлюють в вузьких отворах. Стулки легко відкриваються, доступний режим провітрювання.
Підйомно-розсувні конструкції передбачають наявність ковзних роликів, які висуваються після повороту ручки. Система оснащена фіксаторами, які дозволяють стулокам перебувати у відкритому положенні під час провітрювання. Такі вироби сприяють енергозбереженню, тому що в них використовуються гумові ущільнювачі для підвищення герметизації. Розкладні стулки можуть відкриватися на всю ширину отвору, що дає їм перевагу в порівнянні з розсувними дверима. Найбільш популярні моделі - роликові системи. Вони встановлюються в житлових кімнатах. Дверцята рухаються по розташованим внизу і вгорі рейках.

 

Замовити пластикові розсувні двері у Львові