Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Вікна Salamander Brugmann

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)

З 2002 року пластикові вікна Брюгман збирають з профільних систем, які виробляє авторитетна компанія з Німеччини Salamander Industrie-Produkte. Фірма Brugmann була поглинена великим німецьким концерном з правом збереження бренду. Фактично під патронатом Саламандер Брюгман змогла зберегти свою власну торгову марку і традиції. Системи Brugmann виробляють в Німеччині. На Український ринок поставляються німецькі профілі.

Після злиття з Salamander збереглося не тільки оригінальна назва бренду. Нові системи Brugmann як і раніше мають високу якість і доступну для покупців вартість. Однак деякі зміни все-таки відбулися - авторитетна німецька компанія відійшла від виробництва 60-міліметрових профільних систем економ-класу. Таке рішення пояснюється зміною споживчого попиту. Зараз покупці готові платити більше і хочуть за це отримувати продукцію з більш високими рівнями енергозбереження та звукоізоляції.

Вікна Salamander Brugmann купити у Львові
Профілі Brugmann виготовлені з екологічно чистого ПВХ білого кольору. Віконні і дверні блоки з систем від цієї торгової марки мають багато плюсів: 
високоеластичні ущільнювачі утворюють контури герметичні, які виключають продування конструкцій; 
існує можливість застосування технології вклеювання склопакетів, що підвищує стабільність і енергоефективність конструкцій; 
створки сумісні з різними видами рам, завдяки чому розширюються можливості вибору при пошуку оптимальної моделі; 
за рахунок наявності алюмінієвих систем для зовнішньої сторони вікон і дверей забезпечується додатковий захист і надається сучасний вигляд; 
всі модифікації вікон мають елегантний дизайн.

Вікна Salamander Brugmann Львів
Профілі Брюгман володіє ідеально гладкою поверхнею, на якій не накопичується бруд. Товщина їх зовнішніх стінок становить 3 мм, що дозволило привласнити цим системам «A» -клас. За бажанням покупців ці профілі ламінують плівками з можливістю замовити спеціальні декори. Це покриття не тільки прикрашає вікна і двері, а й додатково захищає пластик від УФ-променів і негоди. Клієнти можуть вибрати одно- і двосторонню ламінацію плівками з каталогу виробника.