Вікна двері балкони Львів. Вікна Клас

Замовити Вікна Salamander Brugmann у Львові

Порівняти товари (0)


Показано 1 по 12 з 12 (Всього сторінок 1)

З 2002 року пластикові вікна Брюгман збирають з профільних систем, які виробляє авторитетна компанія з Німеччини Salamander Industrie-Produkte. Фірма Brugmann була поглинена великим німецьким концерном з правом збереження бренду. Фактично під патронатом Саламандер Брюгман змогла зберегти свою власну торгову марку і традиції. Системи Brugmann виробляють в Німеччині. На Український ринок поставляються німецькі профілі.

Після злиття з Salamander збереглося не тільки оригінальна назва бренду. Нові системи Brugmann як і раніше мають високу якість і доступну для покупців вартість. Однак деякі зміни все-таки відбулися - авторитетна німецька компанія відійшла від виробництва 60-міліметрових профільних систем економ-класу. Таке рішення пояснюється зміною споживчого попиту. Зараз покупці готові платити більше і хочуть за це отримувати продукцію з більш високими рівнями енергозбереження та звукоізоляції.

Вікна Salamander Brugmann купити у Львові
Віконний профілі Brugmann виготовлені з екологічно чистого ПВХ білого кольору.

Вікна, дверні та блоки з систем від цієї торгової марки мають багато плюсів:

  • високоеластичні ущільнювачі утворюють контури герметичні, які виключають продування конструкцій; 
  • існує можливість застосування технології вклеювання склопакетів, що підвищує стабільність і енергоефективність конструкцій;
  • створки сумісні з різними видами рам, завдяки чому розширюються можливості вибору при пошуку оптимальної моделі;
  • за рахунок наявності алюмінієвих систем для зовнішньої сторони вікон і дверей забезпечується додатковий захист і надається сучасний вигляд;
  • всі модифікації вікон мають елегантний дизайн.

Вікна Salamander Brugmann Львів
Вікна з профілю Брюгман володіють ідеально гладкою поверхнею, на якій не накопичується бруд. Товщина їх зовнішніх стінок становить 3 мм, що дозволило привласнити цим системам «A» -клас. За бажанням покупців ці вікна та двері пластикові ламінують плівками з можливістю замовити спеціальні декори. Це покриття не тільки прикрашає вікна і двері, а й додатково захищає пластик від УФ-променів і негоди. Клієнти можуть вибрати одно і двосторонню ламінацію плівками з каталогу виробника.